چرا باید در گوگل تبلیغ کنیم؟

اهمیت تبلیغات در گوگل ادز چیست؟

با بررسی کسب و کارهای آنلاین و بازدید از فروشگاه های اینترنتی موفق یک نکته ی مشترک پیدا کرده ایم. وقتی می خواهیم در گوگل تبلیغ کنیم باید بهترین روش آن را به کار ببریم. گوگل ادز یکی از جدیدترین و پربازده ترین روش برای تبلیغ خدمات و محصولات آنلاین شماست. اهمیت این نوع تبلیغات از آن جایی بالاست که مزایا و فیدبک های آن در کسب و کارهای اینترنتی زیاد است. لازمه ی موفقیت در فروشگاه های آنلاین این است که در گوگل تبلیغ کنیم اما چگونه؟ تمام کسانی که فروشگاه اینترنتی دارند دو راه پیش روی آنها وجود دارد، راه اول این است که تبلیغات انجام دهند و این کار اگر قرار باشد سطح زیادی از جامعه را در بر بگیرد، هزینه های بسیار بالایی به همراه خواهد داشت، و راه دوم این است که تبلیغاتی انجام نشود که این نیز به معنای حذف تدریجی از دور رقابت است. برای همین راه سومی وجود دارد و آن هم این است که از تبلیغات گوگل استفاده کنیم. گوگل ادز یک محیط حرفه ای و بسیار پربازده برای این است که ما برای هر محصول و خدماتی که ارائه می کنیم بتوانیم تبلیغ کنیم. تجربه ی سالها بررسی تخصصی تبلیغات دیجیتال، ثابت کرده است که یکی از بهترین و هدفمندترین روش ها این است که در گوگل تبلیغ کنیم. شما با گوگل ادز می توانید در مدت زمان کوتاهی فروش خود را چند برابر کنید. این دقیقا همان چیزی است که به دنبال آن هستید. هرچند بسته به هدفی که تعریف می کنید، گوگل به شما راهکارهایی برای رسیدن به هدف به شما ارائه می کند. اما چگونه می توان این تبلیغات را انجام داد؟

برای تبلیغات در گوگل از کجا شروع کنیم؟

آیا می دانید در پس هر جستجوی شما در گوگل، جنگی میان تبلیغ دهنده ها در جریان است. و این گوگل است که در نهایت با توجه به نمره ی کیفی آگهی های مختلف، آنها را در صفحه اول خود نمایش می دهد. هر کلیک می تواند به فروش ختم شود و این راحت ترین طریقه ی فروش آنلاین محصولات و خدمات است. اگر شما فروشگاه آنلاین دارید و یا اینکه می خواهید بر کلیک های نجومی از جانب گوگل سرمایه گذاری کنید، پیشنهاد ما ان است که یک حساب گوگل ادز برای خود باز کنید. گوگل ادز ی برنامه ی آنلاین است که به ما کمک می کند در گوگل تبلیغ کنیم و مشتری های ما راحت تر و بسیار سریع تر خدمات و محصولات ما را پیدا کنند. 

برای تبلیغات در گوگل از کجا شروع کنیم؟

چرا باید از گوگل ادوردز استفاده کنیم؟

  • تبلیغات در گوگل کاملاً هدفمند است: شما کلمات کلیدی خاص خود را ساخته اید و تنها برای مخاطبانی پول پرداخت خواهید کرد که به دنبال خدمات شما هستند، پس تماما هدفمند است.
  • هزینه‌های شما کاملاً بهینه و هدفمند است : هزینه ای که شما پرداخت می کنید، تنها در مرحله ی کلیک است و شما برای نمایش تبلیغ خود هزینه ای پرداخت نمی کنید. 
  • نتایج گوگل ادز کاملاً ملموس و قابل اندازه‌گیری است : ما می توانیم هر لحظه تعداد افرادی که کلیک می کنند و وارد سایت میشوند را چک کنیم. 
  • گوگل ادز فروش شما را در لحظه افزایش می‌دهد : شما رسما از آن لحظه ای که تایید گوگل را می گیرید، شروع به کار می کنید و هر لحظه امکان دارد برای شما سود به دنبال داشته باشد. 
  • هزینۀ تبلیغات در مشت شماست : خودمان سقف بودجه برای تبلیغات را تعیین می کنیم. مثلا شما تعیین می کنید که در روز بیشتر از 100 لیر صرف تبلیغات نشود. 
  • رقبای شما از گوگل ادز استفاده می‌کنند : به جمع رقبای خود میپیوندیم. کلمه ی کلیدی خود را در گوگل سرچ کنید تا ببینید رقیب های شما به چه مشغول هستند. 
چرا باید از گوگل ادوردز استفاده کنیم؟

مزیت های استفاده از گوگل ادز

1- گوگل ادوردز مقیاس پذیر است

ما منابعی نیاز داریم که مقیاس پذیر باشد. منظور از مقیاس پذیری این است که شما هر بار برای کسب اطلاعات در مورد مشتری های خود نیاز به تلاش مجدد نداشته باشید و با در قالب یک نمودار و چارت بتوانید آنچه که نیاز دارید را بدست بیاورید. این یکی از ویژگی های بارز گوگل ادز است که بتوانیم بازدیدکننده های سایت را به مشتری تبدیل کنیم، دیگر مشکلی در فروش و سودآوری نخواهیم داشت. از طرفی گوگل ادز برای کسب و کارهای نوپا که مشتری های زیاد ندارند بسیار روش مناسبی است. سریع ترین راه برای جذب مشتری این است که در گوگل تبلیغ کنیم.

2- گوگل ادوردز قابل اندازه گیری است

یکی دیگر از ویژگی هایی که ما را ترغیب می کند که از تبلیغ در گوگل استفاده کنیم قابل اندازه گیری بودن بازاریابی در گوگل ادز است. همانطور که می دانید اندازه گیری دقیق در فرایند سئو مقداری دشوار است. چون شما نمی دانید کدام عامل و فعالیت سبب بهتر یا بدتر شدن سایت شما شده است. اما در گوگل ادز معیارهای مختلفی در برابر کاربران قرار می گیرد. در همان حال، خود را نسبت به فاکتورهای مختلف بسنجیم. برای هر کدام از کمپین هایی که می سازید، می توانید موفقیت یا عدم موفقیت آن را با داده هایی که گوگل ادز در اختیار شما قرار می دهد، اندازه گیری کنید. 

مزایای استفاده از گوگل ادز

3- گوگل ادوردز انعطاف پذیر است

می توانیم گروه هدف خود را در گوگل ادز مشخص کنیم. این خاصیت این برنامه است که شما می توانید کمپین های هدف دار برای گروه خاصی از مخاطبان خود در گوگل راه اندازی کنید. می دانید این هدفمند بودن کجا به درد شما می خورد؟ شما برای هر کلیک مخاطبان باید پول پرداخت کنید، با مشخص کردن درست مخاطبان خود، از ورود افرادی که قطعا از خدمات و محصولات شما خرید نخواهند کرد، جلوگیری می کنید.

4- تبلیغ در گوگل ادوردز سریع تر از سئو است

اگر بخواهید برای تبلیغ کردن کسب و کارتان از راه سئو به نتیجه برسید، نتیجه گرفتن ماهها به طول خواهد انجامید، درحالیکه با گوگل ادز می توانیم خیلی راحت کسب و کار جدید خود را در گوگل تبلیغ کنیم. برای همین بهترین راه این است که شما در عین حال که بر روی سئوی سایت خود کار می کنید، از طریق گوگل ادوردز نیز به تبلیغات دیجیتال بپردازید تا بهترین نتیجه را در کمترین زمان ببرید.  

5- گوگل ادوردز معمولا راحت تر از سئو انجام می شود

بنیان گذاران گوگل نیز بر این نکته تاکید دارند که نتیجه گرفتن از سئو سخت و طولانی تر از تبلیغات کلیکی مانند گوگل ادروز است. در یک مقایسه میان سئو و گوگل ادروز به این نتیجه رسیده ایم که باید بسیار بر روی سئو کار کرد، محتواهای منظم و روزانه با کیفیت بالا وارد سایت کرد تا شاید بتوان در طولانی مدت نتیجه گرفت. اما در گوگل ادز می توانیم راحت تر و زودتر به نتیجه برسیم که آیا به هدف نزدیک شده ایم یا نه!

مزیت های گوگل ادز

6- گوگل ادوردز کنترل نتایج جستجو را به دست گرفته است

آیا می دانید که برای کسانی که نیت های تجاری بالایی دارند، این امکان وجود دارد که از هر سه کلیک در تبلیغات گوگل ادز، دو تا را به خود جذب کنند. گوگل ادوردز بخشی از گوگل است و بهتر است برای کسب و کارهای آنلاین خود از طریق حساب گوگل ادز، تبلیغات انجام دهیم.

7- فرمت نمایش تبلیغ در گوگل ادوردز بسیار تعاملی تر از نتایج طبیعی است

گوگل این کار را به خاطر خودش می کند که تعداد کلیک ها بیشتر شود. اما بیشتر شدن کلیک خرید بیشتری را برای شما نیز در پی خواهد داشت. 

8- ترافیک حاصل از تبلیغات گوگل ادوردز بیشتر از ترافیک طبیعی به مشتری تبدیل می شود

ثابت شده است که ترافیک های حاصل از جستجوی پول بیشتر از ترافیک های طبیعی به مشتری هایی که خرید می کنند، منجر می شود ، تا نرخ ترافیک خوبی را در این برنامه داشته باشیم. 

9- تبلیغ در گوگل ادوردز مکمل سایر کانال های بازاریابی است

با راه اندازی حساب گوگل ادوردز، به راحتی می توانیم مشتری های خود را در دیگر فضاهای مجازی از طریق اینترنت پیدا کنیم. مشتری هایی که بر روی محصولات شما کلیک کرده اند یا از وبلاگ و غیره محصولات شما را دیدن کرده اند.

10- رقبای شما در حال استفاده کردن از گوگل ادوردز هستند

به یاد داشته باشید که رقبای شما از گوگل ادز استفاده می کنند و بسیاری از آنها هنوز آن را کشف نکرده اند. این یعنی شما باید در سریع ترین زمان ممکن، حساب خود را باز کنید و با ساخت اصولی کمپین ها، تبلیغات خود را شروع کنید. 

برای کسب اطلاعات بیشتر می توانید با مشاوران ما در ارتباط باشید.