خدمات سئو

SEO چیست و چه کار می کند ؟ چگونه رتبه سایت خود را در گوگل بهبود دهیم؟در روزگار ما بسیاری از صاحبان کسب و کار ها با به راه انداختن وب سایت پیشه ، محصولات یا خدمات خود را معرفی و تبلیغ نموده و داد و ستد های مربوط به آن را درگستره ی وب و فضای اینترنتی انجام می دهند . اما داشتن یک وب سایت کافی نیست…

سئو چیست و چه کار می کند؟

در روزگار ما ، مردم جهان بیش از ۶  میلیارد بار در روز از موتورهای جستجودر فضای اینترنتی استفاده می‌کنند. از سوی دیگر بسیاری از صاحبان کسب و کار ها با به راه انداختن وب سایت پیشه ، محصولات یا خدمات خود را معرفی و تبلیغ نموده و داد و ستد های مربوط به آن را درگستره­ی وب و فضای اینترنتی انجام می دهند . اما داشتن یک وب سایت کافی نیست . وقتی اقدام به بهینه سازی سایت یا سئو می­کنیم، شرایط ارتقا را در وب سایت خود ایجاد کرده ایم .

واژه‌ی (SEO) مخفف عبارت Search Engine Optimization به معنای بهینه سازی وب سایت برای موتورهای جستجو است. در ادبیات فضای مجازی ترکیب‌های اضافی ، توصیفی و عبارات فعلی (مانند بهبود سئو، سئو کردن، سئو سازی) ساخته و به‌کار می‌رود.

مزایای سئو سایت

وقتی کسی واژه یا جمله ای را در یک موتور جستجوگر جستجو می کند بر اساس یک الگوریتم مشخص وب سایت هایی که رتبه های بالاتری به دست آورده اند در در صفحه­ی اول موتور جستجوگر و برخی دیگر در صفحات دیگر قرار می گیرند. بدیهی است بازدید کننده حداکثر به سراغ دو سه وب سایت پیشنهادشده در صفحه­ی اول خواهد رفت ودر نتیجه وب سایت هایی که بهینه سازی سئو نکرده باشند، بازدید کننده­ی کمتری خواهند داشت. افزایش بازدیدکننده  از مهم ترین مزایای سئو(SEO) برای مدیریت سایت یا وبلاگ شما است.

رتبه سایت خود را در موتور های جستجوگر بهبود دهیم

مانند اینکه شما فروشگاهی را در مکانی کم جمعیت و خلوت افتتاح کنید و انتظار دارید، فروش بالایی داشته باشید؛ وب سایت ویترین کسب و کار شما در فضای مجازی است و باید هر چه بیشتر دیده و پسندیده شود. دیده شدن در اینترنت بیشتر از طریق جستجو در موتورهای جستجوگر مانندگوگل انجام می گیرد و چنانچه وب سایت شما شرایط لازم برای شناسایی و دریافت رتبه از موتور جستجوگر را نداشته باشد، به بازدیدکننده پیشنهاد نمی شود و در نتیجه کسی به سراغ شما نخواهد آمد . بنابراین برای اینکه رتبه سایت خود را در موتور های جستجوگر بهبود دهیم به روش های سئو روی می آوریم .

سئو سایت

خدمات سئو SEO

کارشناس بهینه سازی وب سایت هر گونه بارگذاری مطالب و چیدمان را روی وب سایت شما براساس الگوریتم های موتورهای جستجوگر انجام می دهد و آنها در مقابل به پاس خدمات سئو رتبه وب سایت را ارتقا داده و آن را به صفحه‌ی اول حود می آورند .

البته موتورهای جستجوگر درحق شما که سئوی خوب دارید لطف نمی کنند، ماموریت آنها راهبری مخاطب به مناسب‌ترین محتواست، بر این اساس آنها موظفند محتوای مناسب با جستجوی کاربر را یافته و اعلام کنند زیرا آنها هم به دنبال افزایش مخاطب وبیشترین مراجعه وکلیک هستند .

اهمیت سئو سایت

سئو درگاه اصلی راه یافتن به وب سایت های موردنظر در یک شاهراه اطلاعاتی است. از این رو دانش سئو نیاز به کارشناسان باهوش، خبره­ی کار و خلاق دارد به ویژه آنکه با توسعه‌ی الگوریتم‌های جستجو و هوشمندتر شدن موتورهای جستجو نسبت به گذشته برای رتبه بندی وب سایت ها شرایط و سخت­گیری های بیشتری اعمال می شود، بنابراین نیاز صاحبان کسب و کار و دست اندرکاران وب سایت ها به حضور در اینترنت ، بقا و داشتن بازدید کننده بیشتر با بهره گیری یک سئوی کارآمد اهمیت دوچندان می­یابد.

مشاوره رایگان می خواهید؟

یک ساعت مشاوره رایگان دریافت کنید

افزایش ترافیک سایت با سئو

اهداف سئو به عنوان الزامات و وظایف یک سئو(SEO) کارآمد

کامیابی در (SEO) برآیند نگرش تخصصی به محیط وب ، تولید محتوا و ساختارسازی متفاوت در فضای آنلاین است. لذا برای به دست آوردن بهترین نتیجه در موتورهای جستجو که همانا افزایش بازدید از وب­سایت شما می باشد ، هفت دستور مهم جهت دستیابی به اهداف سئو به عنوان الزامات و وظایف یک سئو(SEO) کارآمد اعلام می گردد :

برای وب سایت خود راهبرد داشته باشید!
تولید محتوا کنید ! مرتب بر اساس تقویم و برنامه ی زمانی ، اختصاصی و بدون کپی
بر پایه ی نیاز های جدید، با اطلاعات نو محتوای قدیمی را به روز کنید !
به دنبال ایجاد رضایت در بازدیدکنندگان وب سایت خود باشید!
مطالب وب سایت شما هر بار باید مدت طولانی تری بازدیدکنندگان را نگاه دارد!
واژگان کلیدی (Keyword-based search) مکرر با چگالی ۱.۵ تا ۳درصد را به کار ببرید!
درج لینک‌ مطالب وب‌سایت‌های معتبر را درسایت خود فراموش نکنید!
قیمت سئو سایت

عملکرد گوگل را در خصوص واژگان کلیدی (Keyword-based search)

یکی از تکنیک های (SEO) به کار بردن واژگان کلیدی در متن ها می باشد. موتورهای جستجو در نظام تحلیل متن خود،  واژگان و عبارت‌های تاکیدی و مکرر در وب سایت را به عنوان واژگان کلیدی سئو تشخیص داده و در جستجوها نشان می دهند . به عنوان مثال در این زمینه با بهره گیری از موتور جستجوگر گوگل و مراجعه به وبمستر تولز (کنسول سرچ گوگل Google Search Console) می‌‌توان نمونه­ی عملکرد گوگل را در خصوص واژگان و عبارت‌های تاکیدی دریافت .

قیمت سئو سایت

راه اندازی یک(SEO)پویا و هوشمند هزینه های خود را دارد که با توجه به نرخ برگشت و ارزش افزوده ای که دارد سودمند و به صرفه خواهد بود، قیمت گذاری خدمات (SEO) معیارها، پارامترها وفاکتورهای مختلف می­تواند ساعتی و هم پروژه­ای بر اساس تسلط و تجربه محاسبه بنابراین برای تعیین قیمت سئو در نظر گرفته می شود.بدیهی است  هرچه در میدان رقابت نیاز به بیشتر باشد به همان میزان نیاز به فعالیت بیشتری است و هزینه بالاتر می رود.

خرید بازدید کننده

برخی از دست اندرکاران سایت ها برای بالا آمدن بی­دردسر در موتورهای جستجوگر بجای روی آوردن به سئوی اصولی اقدام به خرید بازدیدکننده می­کنند . به این کنش ترافیک خریداری شده (Paid Traffic) بازدید خریداری شده (Paid Visit) گفته می‌شود. بعضی از شرکت های سودجو هم با دریافت پول و بهره­گیری از ربات ها یا با روش­های دستکاری در سئوکه از نظر موتورهای جستجوگر تقلب به حساب می­آید اقدام به بالابردن تعداد بازدیدکننده یا نشان دادن آمار دروغین بازدیدکننده می نمایند که در صورت تشخیص خطر جریمه شدن از طرف موتور جستجوگر را به همراه دارد . نوع جریمه هم مشخص است: نزول رتبه­ی سایت بصورت مقطعی یا دائمی ! این جریمه  به معنای ندیده شدن از سوی بازدیدکنندگان و بی اثری وب سایت خواهدبود.

افزایش بازدید کننده با روش محتوای حمایت شده

تولید محتوای حمایت شده ، شیوه‌ی دیگری برای بالابردن تعداد بازدیدکننده است. هنگامی که یک سایت پرمخاطب در برابر دریافت پول محتوای یک سفارش دهنده را منتشر کندیا لینک یک سایت را در سایت خود ارایه دهد تا بازدیدکنندگان از یک سایت معروف و پر بازدید به یک سایت تازه تاسیس شده یا کم بازدید راهبری شوند، این روش در سئو به عنوان محتوای حمایت شده نامیده می­شود.