تبلیغ در گوگل

تبلیغات گوگل موثرترین روش تبلیغات برای جذب تعداد زیادی از مشتریان در حوزه کسب و کار شماست ، که در آن تبلیغ کنندگان می توانند با پرداخت هزینه ای تبلیغات آنلاین خود در گوگل ایجاد کنند ، تا زماتی که محصولات و خدمات خود را ارائه می دهند ، به راحتی مشتریان خود را پیدا کنند.

چرا باید در کسب و کارتان از گوگل ادوردز استفاده کنید

سرویس گوگل ادز یکی از پربازده ترین روش های تبلیغ در گوگل است. Google Ads با امکانات وهدفگیری فوق‌العاده خود به شما اجازه می‌دهد تا تبلیغ خود را در گوگل تنها برای کاربرانی نمایش دهید که دقیقاً به دنبال خدمات شما هستند ، همچنین این به این معنی ست  که شما تنها برای مخاطبانی هزینه پرداخت میکنید که مستقیما به کسب و کار شما مربوط اند.در نتیجه هزینه های شما کاملا بهینه و هدفمند خواهد بود.در تبلیغات گوگل میتوانید سقف مبلغی  که میخواهید در روز برای تبلیغاتان هزینه شود را نیز مشخص کنید و هزینه های خود را به خوبی مدیریت کنید . از دیگر مزایای تبلیغ در گوگل این است که شما میتوانید ازتعدادافرادی که از سایت شما بازدید کرده اند  و همچنین به وضعیت خود نسبت به رقبایتان اگاهی پیدا کنید.

هدفمند بودن تبلیغات گوگل

یکی از مهم ترین ویژگی های گوگل ادز هدفمند بودن آن هست یعنی هدف دادن دقیقا کاربرانی که در جستجو محصولات و خدمات کسب و کار ما هستند.

هزینه مناسب و مدیریت شده

مدیریت بودجه دیگر مزیت گوگل ادوردز است که امکان مدیریت نرخ کلمات کلیدی و بودجه روزانه را میدهد و هزینه نسبت به نرخ تبدیل کمتر می باشد.

جامعه مخاطبان گسترده

تبلیغات گوگل تعداد زیادی از کاربران هدف را می تواند پوشش دهد . و می توان تبلیغ را به جامعه هدف خود نمایش داد. که این فقط در تبلیغات گوگل میباشد.

پلن های شارژ اکانت گوگل ادوردز + مدیریت تخصصی

شارژ اکانت تا 10000 لیر امکان پذیر می باشد.لطفا جهت اطلاع از قیمت سایر مقادیر شارژ و مشاوره رایگان با کارشناسان ما در ارتباط باشید.

 

 28427279 – 021 _ 09124260687

شارژ اکانت گوگل ادوردز بدون مدیریت

شارژ اکانت های گوگل ادز با واحدهای ارزی لیر ترکیه و رینگت مالزی به صورت اختصاصی با درصد کارمزد توافقی قابل انجام می باشد.

مدیریت تخصصی و حرفه ای اکانت گوگل ادوردز

میتوانید خدمات مدیریت اکانت خود را جهت بهینه سازی اکانت و افزایش نرخ تبدیل و کاهش هزینه به تیم آترینا وب بسپارید.

خدمات تبلیغات گوگل (گوگل ادز) آتریناوب چگونه میتواند به کسب و کار شما کمک کند؟

ما درآترینا وب کلیه خدمات مرتبط با تبلیغات در گوگل از جمله ایجاد حساب، شارژ اکانت، تعریف کمپین ها بر اساس بهترین استراتژی، نگارش متن تبلیغات و تعیین کلید واژه ها را برای شما انجام می دهیم علاوه بر این موارد، مشاوران خبره ما در آترینا وب تبلیغات شما را به گونه ای طراحی و سامان دهی میکنند تا شما بهترین بازدهی را با کمترین زمان و با حداقل هزینه به دست اورید. فناوری هوشمند و تیم متخصص ما جهت یافتن راه هایی برای بهبود تبلیغات گوگل ادوردز شما و رسیدن به نتایج بهتر حامی شما خواهد بود.
برای تبلیغ گوگل  میتوانید مدیریت کل کمپین تبلیغاتی خود را به ما بسپارید  و روزانه گزارش عملکرد دریافت کنید. ما گزارش ها ، نکات مهم و کلیدی را ارائه می دهیم ، بنابراین می توانید پیشرفت خود را پیگیری کنید و تبلیغات خود را حتی موفق تر کنید.
همچنین میتوانید خود اکانتتان را مدیریت کرده و ما تنها آن را برایتان شارژ کنیم . 

تبلیغات در گوگل

شارژ اکانت گوگل ادوردز

شارژاکانت گوگل ادز در کمتر از 30 دقیقه

 

خدمات تبلیغات گوگل آتریناوب

تبلیغات در موتور جستجو

تبلیغ در نتایج گوگل که سایت شما در صفحه اول گوگل در نمایش داده خواهد شد.

تبلیغات اپلیکشن

تبلیغ در گوگل پلی و نمایش اپلیکشن در اپلیکشن های مرتبط گوگل پلی

تبلیغات بنری گوگل

تبلیغات نمایشی گوگل بصورت بنر در نتایج جستجو و یسری از سایت ها

تبلیغ ویدیویی در یوتیوب

ویدیو تبلیغ کسب و کار شما در شبکه اجتماعی یوتیوب بصورت تبلیغات نمایش داده میشود.

شارژ اکانت گوگل ادز

شارژ اکانت گوگل ادوردز با لیر و دلار در کمتر از 30 دقیقه و ضمانت بازگشت وجه

بهینه سازی و مدیریت اکانت گوگل ادز

بهینه سازی کمپین های تبلیغاتی گوگل ادز که باعث افزایش بازدهی میشود

آموزش گوگل ادوردز

آموزش صفر تا صد راه اندازی کمپین های تبلغاتی در گنا گوگل ادز

ریتارگتینگ

با استفاده از ریمارکتینگ میتوان تبلیغات را به کاربرانی که قبلا بر روی تبلیغ ما کلیک کرده اند نمایش داد.

امکانات تبلیغ در گوگل

انتخاب نامحدود کلمات کلیدی

شما میتوانید بصورت نامحدود کلمات کلیدی های مورد نظرتان در سرچ گوگل انتخاب کنید ، و هیچ محدودیتی وجود ندارد

نمایش در انواع شبکه تبلیغاتی گوگل

امکان نمایش تبلیغ بصورت بنری ، تبلیغات همسان ، تبلیغات در موبایل و تبلیغات در شبکه های اجتماعی

آیکن

تعیین زمان ، دستگاه نمایش ، مکان و بودجه

در تبلیغ گوگل میتوانید زمان نمایش تبلیغ و نمایش آن را در دستگاه های مختلف انتخاب کنید

آیکن

تنظیم دقیق بودجه‌ و نرخ کلمات

براساس کل بودجه شما می توانید بودجه روزانه و نرخ کلمات را تنظیم کرد

تبلیغات نصب اپلیکشن

با تبلیغات نصب اپلیکشن تبلغات در گوگل پلی و در نرم افزار های گوگل پلی موقع استفاده تبلیغ نمایش داده میشود

آیکن

بررسی نرخ تبدیل

اندازه گیری و بررسی اینکه هر کلمه چقدر منجبر به فروش و یا هدف تبلیغات شده است

تبلیغات در گوگل آترینا وب

راه اندازی کمپین تبلیغاتی گوگل ادز بصورت موثر در کسب و کار شما با ارزان ترین نرخ کلیک

 

تبلیغات در گوگل مناسب ترین روش برای جذب تعداد زیادی از مشتریان در حوزه کسب و کار شماست. تخصص ما در آتریناوب یافتن مناسب ترین کلمات کلیدی و .. برای کسب و کار شماست تا به راحتی مشتریانتان به شما دسترسی پیدا کنند و از خدمات شما بهره مند شوند.

بررسی و انتخاب کلمات کلیدی مناسب

بررسی کلمات کلیدی ، حوزه کاری و مشتریان شما و انتخاب بهترین کلمات کلیدی که منجبر به فروش شوند

بررسی رقبای سایت شما در گوگل

آنالیز و بررسی رقبای حوزه کاری و سایت شما و ارائه بهترین راهکارها جهت بهینه شدن تبلیغ شما

هزینه راه اندازی رایگان

راه اندازی اولیه اکانت گوگل ادوردز و تنظیمات بصورت کاملا رایگان میباشد و شما فقط هزینه شارژ اکانت را میدهید

راه اندازی و مدیریت ، بهینه سازی و پشتیبانی کمپین تبلیغاتی

مدیریت و بهینه سازی کمپین تبلیغات و نرخ کلمات مهترین بخش هست که میتونه باعث افزایش بازید و کلیک بشود

مشاوره تخصصی در انتخاب متن آگهی و صفحه فرود

مشاوره حرفه ای متخصص سئو و ادوردز برای بهینه سازی صفحه فرود و متن تبلیغ جهت افزایش نرخ تبدیل

راه اندازی در کمتر از 30 دقیقه

راه اندازی اکانت شارژ اکانت گوگل ادوردز در کمتر از 30 دقیقه با توجه به کلمات کلیدی شما راه اندازی خواهد شد

بازاریابی مجدد

براساس تبلیغات و کاربرانی که تبلیغ را دیدن و کلیک کردن میتوان فقط برای آن کاربران تبلیغ را به نمایش گذاشت

دریافت گزارش کامل و لحظه ای

گزارش کامل هر لحظه که شما بخواین از تمام قسمت های تبلیغات مثل تعداد کلیک ها ، تعداد بازدید و...

پشتیبانی همیشگی 7 * 24

پشتیبانی سریع از طریق ایمیل ، تلگرام ، واتس آپ و...

ارائه اکانت اختصاصی

ارائه دسترسی مستقیم و کامل به پنل مدیریت گوگل ادز

تبلیغات برای دامین ir.

فعال سازی تبلیغات گوگل برای دامین ir.

تبلیغات در گوگل چیست و چطور کار میکند؟

گوگل ادز (Google Ads) یک برنامه تبلیغاتی آنلاین گوگل است که در آن تبلیغ کنندگان می توانند با پرداخت هزینه ای تبلیغات آنلاین خود در گوگل را ایجاد کنند, تا زماتی که محصولات و خدمات خود را ارائه می دهند ، به راحتی مشتریان خود را پیدا کنند. گوگل ادوردز محصولی است که می توانید از آن برای ارتقاء مشاغل خود ، کمک به فروش محصولات یا خدمات ، افزایش آگاهی و افزایش ترافیک به وب سایت خود استفاده کنید. نیازی نیست که صبر کنید تا سایت جدید شما طبق روال طبیعی در رتبه بندی بالا رود. با استفاده از تبلیغ در گوگل میتوانید به سرعت دیده شوید و مشتریان خود را پیدا کنید. حساب های تبلیغات در گوگل ادوردز بصورت آنلاین مدیریت می شوند. 

تبلیغ در گوگل

بنابراین می توانید تبلیغات خود را در هر زمان ، از جمله متن تبلیغ ، تنظیمات و بودجه خود را ایجاد و تغییر دهید. شما انتخاب می کنید که آگهی شما چگونه ظاهر می شود بودجه ای که برای شما مناسب است را تعیین کنید و تأثیر تبلیغات خود را به راحتی ببینید. مردم از کلمات کلیدی برای جستجوی محصولات و خدمات خاص شما استفاده می کنند. اگر کلمه کلیدی با محصول یا خدمات شما مطابقت داشته باشد ، تبلیغ شما قبل از نتایج ارگانیک روی صفحه نمایش داده می شود. وقتی افراد روی آگهی شما کلیک می کنند ، برای کسب اطلاعات بیشتر یا خرید محصولاتی که ارائه می دهید به وب سایت شما مراجعه میکنند. این فرآیند مناسب ترین روش برای جذب تعداد زیادی از مشتریان در حوزه کسب و کار شماست. تخصص ما در آتریناوب یافتن مناسب ترین کلمات کلیدی برای کسب و کار شماست تا به راحتی مشتریانتان به شما دسترسی پیدا کنند و از خدمات شما بهره مند.

شوند.

مطالب مرتبط با تبلیغ در گوگل

سوالات مرتبط با تبلیغات گوگل

سوالات مرتبط گوگل ادز راهی سریع برای گرفتن بهترین تصمیم در کسب‌وکار شما و آغاز یک کمپین پرسود تبلیغاتی در دنیای مجازی است. و نتیجه جمع‌آوری بازخورد سال‌ها کار در حوزه تبلیغات گوگل است. ابعاد بزرگ و گسترده این تخصص می‌تواند فروش کسب‌وکار شما را دگرگون کند و به طور حتم به بسیاری از جواب‌های خود با مطالعه سوالات مرتبط با گوگل ادز خواهید رسید. در عین حال بخش مشاوره ما در خدمات شماست تا با راهنمایی ویژه به جواب دیگر سوالات مرتبط گوگل ادز دست پیدا کنید.

تبلیغات گوگل یک راه میانبر برای حضور در صدر فهرست جست‌وجوی کاربران در موتور جست‌وجوی گوگل است. در حقیقت شما برای اینکه در میان ده انتخاب اول گوگل برای معرفی نتایج جست‌وجوی کاربران باشید باید تن به بهینه‌سازی سایت و ارتقا سئو بدهید. محتوای خود را به‌روز کنید و از امکانات شبکه‌های اجتماعی بهره بگیرید. موفقیت در این روند حرفه‌ای نیاز به دوره زمانی چند ماهه دارد که می‌تواند با اهداف و برنامه‌ کمپین‌های تبلیغاتی شما مغایر و حتی متضاد باشد. بنابراین راهکاری به‌عنوان تبلیغات گوگل توسط گوگل راه‌اندازی شده تا به شما کمک کند و به سرعت در صفحه اول گوگل دیده شوید.

گوگل ادز برای ارتقا کیفیت موفقیت شما دو روش  تبلیغاتی معرفی می‌‌شود.

 

 • تبلیغ در شبکه جست‌وجو

تبلیغ در شبکه جست‌وجو باعث بهتر دیده شدن در فهرست جست‌وجوی گوگل می‌شود. برای نمونه بهتر است یک کلمه کلیدی را در گوگل جست‌وجو کنید. سایت‌های که از نشانه کوچک Ad در کنار نام خود استفاده می‌کنند از امکان تبلیغ در شبکه جست‌وجو بهره برده‌اند.

 

 • تبلیغ در شبکه نمایش

تبلیغ در شبکه نمایش نتیجه چشم انداز دنیای وب است. کاربرد بهتر تصاویر برای بیان پیا‌م‌ها و تبلیغات باعث شد تا گوگل ادز شرایطی را فراهم کند تا بتوانید آگهی تبلیغی خود را با استفاده از شبکه نمایش همکارن گوگل در معرض دید انبوه کاربران قرار دهید. البته استفاده از این نوع تبلیغ پیشرفته و قدرتمند در گوگل ادز به‌ویژه برای کسب‌و‌کارهای ایرانی بدون مطالعه سوالات مرتبط با گوگل ادز و  استفاده از مشاوران خبره پیشنهاد نمی‌شود.

 

موفقیت شما در گوگل ادز رابطه مستقیمی با مدیریت هزینه‌ها و انتخاب کلمات کلیدی دارد؛ از این‌ رو شرکت ما با سال‌ها تجربه در کنار شما است تا هر گام خود را با اطمینانی دوچندان بردارید.

گوگل در قبال فرصت دیده شدن صفحات فرود از شما هزینه دریافت خواهد کرد. در واقع این هزینه تنها در صورت کلیک کردن مخاطب روی آگهی از شما دریافت می‌شود و همین امر نشان دهنده کیفیت بالای خدمات تبلیغات گوگل ادز است؛ ولی در دنیای امروز تنها کسب‌و‌کارهایی موفق می‌شوند که برای هر سکه خود ارزش قائل هستند.

تعیین مقدار هزینه هر کلیک شاخص‌های مهمی دارد؛ اما برجسته‌ترین آن مربوط به‌نحوه فروش و ارزش‌گذاری کلمات کلیدی توسط گوگل ادز است. کلمات کلیدی که در واقع عصاره ناب جست‌وجو میلیون‌ها نفر در گوگل هستند به‌صورت مزایده‌ای ارزش‌گذاری می‌شوند. علت این امر نیز وجود تقاضای تعداد زیاد کسب‌و‌کارهای مشابه برای خرید کلمات کلیدی است.

در این مزایده رقابتی تنگاتنگ بین شما و دیگر مشتریان برنده را مشخص می‌کند و جایزه این برنده تصاحب جایگاه بهتر در فهرست جست‌وجوی گوگل است. از نکات مهم و جذاب این مزایده تعیین بالاترین قیمت است. اگر چه بالاترین قیمت پرداختی برنده مزایده است؛ لیکن فاصله آن با قیمت قبلی، کلید موفقیت در مزایده گوگل است.

گوگل بر اساس معیار‌های زیر مزایده خود را مدیریت می‌کند: 

 

 • سقف هزینه‌ شما برای کلمه کلیدی

با وجود اینکه در نگاه اول پیچیده به نظر نمی‌رسد همان مصداق ضرب المثل هرچقدر پول دهید آش می‌خورید ولی زمانی که با مشاوران جلسه‌ای را صرف کنید متوجه می‌شوید هدف آنها این خواهد بود که با کم‌ترین هزینه بالاترین بازده را به شما بدهند.

 

 • امتیاز کیفیت گوگل

امتیاز کیفیت گوگل در اصل شاخصی برای نظم‌بخشی و اثربخشی هر چه بیشتر تبلیغ شما است. این معیار چنان تخصصی است که تنها کارشناسان زبده از همه رموز آن با خبر هستند. درعین‌حال افزایش همین امتیاز می‌تواند در هزینه‌ها تبلیغاتی شما بسیار موثر باشد.

امتیاز کیفیت گوگل بر مبنای هر کلمه شکل می‌گیرد و در رنج ارزش‌گذاری امتیاز کیفیت گوگل بالاترین امتیاز ممکن عدد ۱۰ است. درک اهمیت امتیاز کیفیت گوگل در بین سوالات مرتبط گوگل ادز باعث ثمراتی بسیار مثبت در وضعیت وبسایت شما خواهد شد و برجسته‌ترین فاکتورهای این کیفیت به‌صورت زیر است.

 

 • درصد ارتباط متن تبلیغ : درصد ارتباط متن تبلیغ به این معنا است که متن شما دقیقا همان چیزی است کاربران اینترنتی در جست‌وجوی آن هستند.

 

 • کیفیت صفحات فرود : کیفیت صفحات فرود بخش مهمی از سازوکار نیاز‌سنجی کاربران گوگل را به نمایش می‌گذارد. هر چقدر صفحه فرود شما نیاز کاربران را بهتر و بیشتر رفع کند از این جهت امتیاز بالاتری را دریافت خواهید کرد.

 

 • نرخ کلیک : نرخ کلیک یک فاکتور ساده و روشن برای کیفیت تبلیغ است. ازاین‌جهت هر چه یک تبلیغ در نظر مخاطب جذاب‌تر باشد بیشتر روی آن کلیک می‌شود و در نتیجه  شاهد رشد نرخ کلیک خواهیم بود. می‌توان گفت تعداد کلیک‌ها نسبت به تعداد نمایش تبلیغ تعیین کننده نرخ کلیک و کیفیت آن هستند.

کیفیت تبلیغ گوگل کلید موفقیت شما در فضای کسب‌وکار گوگل است. هر چه این کیفیت در سطح بالاتری قرار گیرد در کاهش هزینه‌های تبلیغات شما موثرتر است، لیکن این کیفیت به خودی خود یک شاخص عملکرد ویژه برای ارتباط عمیق‌تر و بهتر با مشتریان است. کیفیت تبلیغ گوگل در بطن خود این فرصت را به شما می‌دهد که کاربران  سرگردان در دنیای وب را به مشتریان دائمی خود تبدیل کنید.

 

از سویی کیفیت تبلیغ گوگل تاثیر مستقیمی در بازدهی تبلیغات شما دارد و به معنای حفظ ارزش هر سکه شما خواهد شد.امتیاز کیفیت گوگل پایین یک هشدار جدی برای کسب‌وکار شما است که باید در نخستین فرصت ممکن رفع شود چرا که با وجود رضایت برای پرداخت هزینه‌‌های بیشتر برای تبلیغات جایی در میان بهترین‌ها نخواهید داشت.

تا به حال متوجه شدید که افزایش کیفیت تبلیغ یک شاخص بسیار مهم در ارزیابی روند معرفی کسب‌وکار شما در دنیای وب است. بنابراین نباید به امتیاز کمتر از عدد ۷ فکر کنید و البته همیشه بالاترین کیفیت تبلیغ را مدنظر قرار دهید. به‌عبارت دیگر افزایش کیفیت تبلیغ می‌تواند شامل دو مرحله شود. رسیدن به امتیاز ۷ که با مشاوره و بهینه‌سازی مداوم محتوای تبلیغاتی شما توسط کارشناسان خبره و کار‌بلد به راحتی محقق خواهد شد.

 

مرحله دوم رسیدن به امتیازهای بالاتر است که نیز با کمک کارشناسان حرفه‌ای و باتجربه دور از دسترس نیست؛ اما اینجا صحبت از بازبینی کلی ساختار سایت شما نیز به میان می‌آید. هر چه ساختار سایت شما بهینه‌تر و حرفه‌ای‌تر باشد زودتر بالاترین امتیاز کیفیت گوگل را به‌ دست خواهید آورد.

 

انتخاب کلمات کلیدی نامناسب می‌تواند تمام تلاش شما را بی‌ثمر کند. این امر تا حدی مهم است که باید بیشترین توجه را به آن داشت تا جایی که حتی افزایش نرخ کلیک نیز گرهی از مشکل شما باز نخواهد کرد. البته می‌توانید همین نرخ کلیک را به‌عنوان یک مبنای برای انتخاب کلمات کلیدی هدف در گوگل ادز استفاده کنید. این امکان برمبنای انطباق کلمه کلیدی شما با کلماتی است که کاربران جست‌وجو می‌کنند، تنظیم می‌شود که از مهم‌ترین روش‌های آن می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

 

 • تطبیق گسترده

تطبیق گسترده به این معنا است که کلمه کلیدی شما می‌تواند با کلمات مشابه خود در یک دسته قرار گیرند. می‌توان گفت این تطبیق گسترده نخستین سطح از دسته‌بندی کلمات کلیدی است و به‌همین علت بازده آن برای تازه‌کاران می‌تواند بسیار پایین باشد درعین‌اینکه هزینه تصاحب کلمات کلیدی در آن بسیار بالا است.

در نظر بگیرید اگر در سطح تطبیق گسترده کلمه کلیدی شما پیراهن مردانه بود احتمال نمایش تبلیغ شما در فهرست جست‌وجو خرید ساعت مردانه نیز وجود دارد. این سطح شما را در معرض جویندگان زیادی قرار می‌دهد که دغدغه آنها چیز‌های دیگری است.

 

 • تطبیق عبارتی

تطبیق عبارتی یک گام اصلاحی برای تعیین دقت کلمات کلیدی بر اساس ترتیب آنها است. به‌عنوان مثال، در نتیجه جست‌وجوی عبارت پیراهن مردانه می‌تواند نتاجی همچون فروش پیراهن مردانه یا دوخت پیراهن مردانه نیز دیده شود. درصورتی‌که هدف شما از عبارت پیراهن مردانه کمک به فروش پیراهن مردانه خود است و کسب‌وکار شما ارتباطی با دوخت و خیاطی ندارد. به‌ همین‌ خاطر در این سطح تطبیق فرصت استفاده از کلمات منفی نیز فراهم شده است.

 

با افزودن کلمات منفی همچون دوخت به لیست خود باعث می‌شوید که تطبیق عبارتی بازدهی بهتری از تطبیق گسترده داشته باشد؛ ولی هنوز سطح بهتری برای تعیین کلمات کلیدی هدف وجود دارد که در ادامه مطلب سوالات مرتبط گوگل ادز به آن می‌پردازیم.

 

 • تطبیق دقیق

تطبیق دقیق همه آن‌ چیزی است که برای رسیدن به کلمه کلید هدف نیاز دارید. اینجا تنها کاربرانی تبلیغ شما را خواهند دید که عین عبارت کلیدی شما را جست‌وجو کرده باشند. به‌عنوان مثال، اگر کلمه کلیدی شما خرید پیراهن مردانه است در نتایج جست‌وجوی تطبیق دقیق نتایج قیمت پیراهن مردانه دیده نخواهد شد. این به معنای بازدهی بالا است و هزینه شما برای تبلیغ خاص شما صرف می‌شود، هرچند امکان دارد نرخ کلیک کاهش پیدا کند. در عین حال دیگر سوالات گوگل ادز در این زمینه را در حین طراحی کمپین می‌توانید از  همکاران ما بپرسید.

اگرچه در انتخاب کلمات کلیدی محدودیت برای شما در تبلیغات گوگل ادز وجود ندارد؛ ولی دل مشغولی اصلی شما باید انتخاب هدفمند کلمات کلیدی باشد. چرا که شما بابت هر کلمه هزینه پرداخت می‌کنید و در صورتی که این کلمات به کسب‌وکار شما مربوط نباشد متضرر خواهید شد.

اگرچه برای درک گستره امکانات تبلیغ در گوگل باید سوالات مرتبط گوگل ادز را کامل بخوانید ولی توجه به نکات زیر برای انتخاب کلمه کلید هدفمند بسیار موثر است.

 • کلماتی را انتخاب کنید که توسط کاربران بیشتر استفاده می‌شوند.
 • کلمات تخصصی را انتخاب کنید
 • کلمات کلیدی کوتاه گران‌تر هستند
 • از ترتیب کلمات برای ساختن کلمات کلید استفاده کنید.
 • کلمات کلیدی در سایت شما در قالب محتوای جذاب، سئو شده باشند

جواب این سوال در بین سوالات مرتبط گوگل ادز خیال شما از چند جهت آسوده خواهد کرد و از این جهت مطمئن باشید که هیچ هزینه‌ای به نام شما نوشته نخواهد شد. این مزیت ویژه سیستم تبلیغات گوگل است که تنها در صورت کلیک هزینه‌ها را ثبت می‌کند.

به‌عبارت دیگر تبلیغ شما در معرض دید مخاطب قرار خواهد گرفت و از نظر دیده شدن دغدغه‌ای نخواهید داشت، حتی مخاطب می‌تواند از شماره‌های تماس یا ایمیل‌های تبلیغاتی شما در متن پیام و آگهی استفاده کند و با این وجود نیز هزینه‌ای به نام شما ثبت نخواهد شد. 

البته این هدف بسیار عالی است که مطالعه سوالات مرتبط گوگل ادز نیز می‌تواند به‌عنوان راهنمای شما برای رسیدن به این هدف باشد، لیکن برای رسیدن به‌ آن و انجام فعالیت در گوگل ادز به‌تنهایی چندان معقول نیست. باید بدانید تبلیغات گوگل ادز و همچنین بهینه‌سازی و سئو دو بال شما برای پرواز سریع و ماندگار بر جایگاه نخست صفحات جست‌وجو است. در‌واقع این هدف اول همه کسب‌و‌کارها است و یه‌ همین جهت این جایگاه بسیار قابتی است.

 

بااین‌همه از طریق تبلیغات گوگل ادز و پرداخت هزینه بیشتر و با وجود ملاحظاتی شانس بیشتری برای بهتر دیده شدن خواهید داشت. اگر شما به ازای هر کلیک هزینه بیشتر پرداخت کنید  به تشخیص گوگل در حدود ۶۰ درصد در بالای صفحه قرار خواهید گرفت و البته به این معنا نیست که به همین نسبت در پایین صفحه دیده نشود. بهترین راهکار برای بالا ماندن در صفحات جست‌وجوی گوگل این است که برای تعیین استراتژی سایت و کمپین خود از مشاوره با تجربه استفاده کنید و از آزمون و خطا بپرهیزید. در ادامه سوالات مرتبط گوگل ادز به موارد مهم‌تری نز خواهیم پرداخت.

در حقیقت گوگل ادز به شما و رقبای کاری شما فرصت می‌دهد که هزینه‌ها را خودتان مدیریت کنید. هر چه تقاضا برای کلمه کلید بیشتر باشد هزینه نیز بیشتر خواهد شد. البته می‌توانید یک میانگین روزانه برای هزینه تعیین کنید تا حساب کار از دست شما در نرود؛ لیکن بهترین رویه انتخاب کلمات کلیدی هدفمند است که به اهمیت آن در میان سوالات مرتبط گوگل ادز پرداختیم.

همان‌طور که گوگل ادز یک سیستم کارآمد و تا حدی معجزه‌آسا برای موفقیت کمپین است یک پنل حرفه‌ای مبتنی بر دانش فروش و هنر تبلیغات نیز به‌شمار‌ می‌رود. بنابراین بعد از مطالعه سوالات مرتبط گوگل ادز بهترین کار استخدام مشاورین زبده برای رصد و کنترل مداوم وضعیت کمپین است.

 

درجمع سوالات مرتبط گوگل ادز به اهمیت وجود یک کارشناس در کمپین اشاره خاصی می‌شود. یکی از ساده‌ترین وظایف این کارشناس اعلام وضعیت شارژ حساب‌تان است. در عین‌ اینکه این کارشناس می‌تواند موظف به ارائه گزارش تحلیلی  و ارائه راهکاری جدید و بهتر نیز باشد که مسلما می‌تواند به طولانی‌تر شدن دوره‌های شارژ شما منجر شود.

عملکرد سایت شما در پنل تبلیغات گوگل در دسترس است؛ ولی هیچ داده‌ای بدون تحلیل حرفه‌ای مبتنی بر دانش و تجربه کارآمد ارزش چندانی ندارد. در حقیقت همان‌طور که شما در تعیین تولید و کیفیت خدمات کسب‌وکار خود حرفه‌ای هستید و با راهکارهای جدید کشتی کسب‌وکار خود را از مهلکه‌های طوفانی اقتصاد نجات می‌دهید، کارشناس تبلیغات گوگل ادز نیز با تحلیل عمیق و حرفه‌ای خود به توصیف عملکرد تبلیغات سایت شما می‌پردازد. این کارشناسان برای پاسخ هرگونه سوالات مرتبط گوگل ادز در خدمت شما هستند.

بازگشت وجه در صورت عدم رضایت مشتری یک تضمین حرفه‌ای است که شرکت ما خود را به پرداخت آن ملزم می‌داند. البته موفقیت‌های ما در اجرای تبلیغات گوگل ادز و کمپین‌های مختلف به‌حدی بوده که اغلب اوقات مشتریان جدید ما به‌واسطه معرفی مشتریان قبلی با ما آشنا شده‌اند.

 

هرچند در سابقه کاری ما تاکنون درخواستی برای بازگشت وجه نبوده است،‌ اما ما خود را ملزم به رعایت اجرای بالاترین استانداردها می‌دانیم و در صورت عدم تمایل شما برای ادامه همکاری با مجموعه کارشناسان ما به هر دلیل و عنوانی کمپین شما را متوقف می‌کنیم. در این‌صورت با محاسبه مقدار هزینه خرج شده از تبلیغات شما باقیمانده حساب را نیز به شما عودت خواهیم داد. در عین اگر سوال خاصی نیز دارید که در بین سوالات مرتبط گوگل ادز نیافتید نیز میتوانید با مشاوران در میان بگذارید.

 

تبلیغات گوگل ادز شما را در میان تبلیغات ارگانیک گوگل نمایش می‌دهد؛ لیکن با نمایش آیکون کوچک Ad در سمت چپ آن و برای این کار صفحه نمایش جست‌وجو به دو بخش بالا و پایین تقسیم شده است.

هر چند در بخش بالایی شانس‌های بیشتر وجود دارد؛ ولی در بخش پایین نیز سه فرصت برای نمایش تبلیغات غیر ارگانیک در نظر گرفته شده است.

قرار گرفتن در بالای صفحه به‌معنای پرداخت هزینه بیشتر است؛ لیکن نرخ کلیک بیشتر را تجربه خواهید کرد. شاخص هزینه شما ارزش کلمه کلیدی، سطح تقاضا برای کلمه کلیدی، سطح امتیاز کیفی کلمه کلیدی،‌ ارتباط آگهی‌ها با کلمه کلیدی و کیفیت صفحه فرود خواهد بود. سوالات مرتبط گوگل ادز دیگری که در این زمینه دارید با بخش مشاوره ما در میان بگذارید.

 • در زمانی کمتر از ۱۵ دقیقه در صفحه اول جست‌وجو جای خواهید گرفت و بیشترین نرخ کلیک را تجربه خواهید کرد
 • دریافت هزینه تنها در صورت کلیک روی آگهی
 • تنظیم زمان اجرای و ددلاین کمپین به دلخواه و تا سقف شارژ شما
 • انتخاب نامحدود کلمات کلیدی و ایجاد انواع گروه و افزونه تبلیغاتی
 • تنظیم و محدود کردن نمایش تبلیغ برای گروه‌های هدف
 • تعیین زمان دقیق تا با دقت ساعت برای نمایش تبلیغات
 • فرصت اصلاح و تغییر کلمات کلید و تنظیمات و حتی اصلاح متن آگهی در حین اجرای کمپین تبلیغاتی
 • گزارش دقیق و بسیار کاربردی روزانه و هفتگی از گوگل ادز
 • تعیین نمایش تبلیغ بر حسب منطقه جغرافیایی
 • تعیین نمایش تبلیغ در جست‌وجوی یک زبان خاص
 • تعیین نمایش تبلیغ در دستگاه خاص
 • مدیریت هزینه مستقل بابت هر کلمه کلیدی
 • تعیین سقف بودجه روزانه برای مدیریت هزینه کمپین

سوالات مرتبط گوگل ادز  نیز سعی دارد ابعاد مختلف تبلیغ گوگل را به شما نشان دهد. تبلیغات در گوگل برای کسب و کار شما نه تنها موثر است؛ بلکه باید اذعان کرد با توجه به محبوبیت موتور جست‌وجوی گوگل بهترین و به‌صرفه‌ترین نوع تبلیغ در دنیا مجازی است. با سرعت بیشتر در جای بالاتری از رقبا در میان صفحه جست‌وجوی کاربران هدف قرار می‌گیرید و تنها زمانی هزینه‌ها را پرداخت خواهید کرد که کاربران روی پیام‌های شما کلیک کنند.

 

درصد موفقیت تبلیغات گوگل برای هر کسب‌وکاری منوط به مدیریت هوشمندانه و انتخاب هدفمند کلمات کلیدی دارد. شناخت نیاز کاربران، اهداف رقبا، شیو‌ه‌های تبلیغ و نحوه استفاده حرفه‌ایی از اطلاعات ذی‌قیمت پنل گوگل ادز از مهم‌ترین دلایل موفقیت کمپین‌های تبلیغاتی هستند.

 

 می‌بینید که سوالات مرتبط گوگل ادز چشم انداز روشنی را به شما نشان می‌دهد. در واقع تبلیغات گوگل ادز یک کار حرفه‌ای است و با درصد موفقیت بالای آن چه بسا بتوانید کسب‌و‌کار خود را از ورطه ورشکستگی نجات دهید. شما می‌توانید از طریق یک فروشنده ارز درخواست کنید تا یک حساب گوگل ادز برای شما باز کند و خودتان پشت پنل گوگل ادز بنشینید و نخستین کمپین خود را به راه بیندازید. هرچند این مانند این تصور است که چون شما یک هواپیمای مدرن و فوق‌العاده قدرتمند خریده‌اید پس می‌تواند خلبان آن هم باشید.

 

البته در این‌صورت شما با جان خود بازی نخواهید کرد؛ ولی بسیاری از فرصت‌های ایده‌آل موفقیت که حق کسب‌وکار شما است، پامال خواهد شد. احتمالا با مطالعه سوالات مرتبط گوگل ادز  تاکنون متوجه شده‌اید که سیستم تبلیغات گوگل ادز به چنان کیفیتی رسیده که اگر از آن نتیجه نمی‌گیرد یا با وجود آن احساس بهبود در روند فروش خود نمی‌کنید، باید به تغییر رویه دست بزنید.

 

 

این یک رویه معمول و استاندارد در سراسر جهان است که با استفاده از یک کارشناس تبلیغات گوگل ادز علاوه بر موفقیت از صرف هزینه‌های بیهوده جلوگیری شود. در عین می‌تونید جواب دیگر سوالات مرتبط گوگل ادز را نیز از کارشناس دریافت کنید.

در حقیقت و انصافا تبلیغات در گوگل با تبلیغات بنری در سایت های ایرانی قابل مقایسه نیستند. تبلیغات گوگل ادز بر پایه احترام به مخاطبان بنا شده است و نشانه بارز آن وجود علامت Ad در کنار تبلیغ شما در فهرست نمایش است. با اینکه در عمل و با وجود امتیاز کیفیت گوگل چندان تفاوتی برای مخاطب در حصول نتیجه ایجاد نمی‌شود ولیکن گوگل خود را موظف و پایند به این احترام می‌داند و البته شما نیز در مقاله سوالات مرتبط گوگل ادز با ابعاد این احترام آشنا شدید.

 

در تبلیغات گوگل مخاطب در یک فرآیند از قبل برنامه‌ریزی شده و بسیار هوشمندانه به سمت آنچه واقعا نیاز دارد راهنمایی می‌شود؛ ولی تبلیغات بنری در سایت‌های ایرانی با شیوه‌های مندرس خودنمایی و جه بسا آزاردهنده سعی در جلب نظر مخاطبان دارند. از‌ این‌رو بدیهی است که نرخ کلیک در این تبلیغات بسیار پایین‌تر از تبلیغات گوگل ادز است. در عین اینکه نتیجه این کلیک‌ها نیز در اغلب اوقات جز تلف کردن وقت مخاطب و سردرگمی بیشتر حاصلی ندارد. در مجموع سوالات مرتبط گوگل ادز به شما نشان داده که توانایی‌ها تبلیغی در گوگل بسیار فراتر است.