تولید محتوای تخصصی

بازاریابی و تولید محتوا همراه با استراتژی تولید محتوا

در تولید محتوا علاوه بر جذابیت متن بسیار مهم است که محتوا اصیل و علمی باشد وکپی نباشد و در راستای اهداف شما باشد. تیم ما در آترینا وب با توجه به .استراتژی  بازاریابی و اهداف تجاری شما محتوایی مناسب که اعتبار و اطمینان را به کسب و کار شما از انجایی که محتوا اولین تجربه مخاطب با کسب و کار شماست تیم ما  با بررسی نیاز مخاطبان برای درک عمیق تری از نحوه ارتباط مشتریان با تجارت شما وبا تجزیه و تحلیل عملکرد رقبا و رعایت اصول سئو برای انطباق با قوانین گوگل سعی دارد محتوایی منحصر به فرد به شما ارائه کند.

تولید محتوا چیست

تولید محتوا فرآیند هدفمند و مداوم ایجاد اطلاعات برای مخاطبان مورد نظرشما ست و بهترین روش برای پاسخگویی به نیازهای کاربران و جذب ان هاست. که شامل متن نوشتاری ، نقشه ها ، عکس ها ، فیلم ها و فایل های صوتی است. این بدان معنی است که فرایند تولید محتوا چند رشته است و توسط بسیاری از متخصصان مختلف از جمله نویسندگان ، هنرمندان ، عکاسان ، فیلمسازان و موسیقیدانان انجام می شود. در حقیقت می توان گفت هر کسی که به اطلاعات موجود در اینترنت کمک می کند ، تولید محتوا می کند ، بنابراین می تواند شامل به روزرسانی در سایت های رسانه های اجتماعی مانند پست های وبلاگ ، لایک های فیس بوک و توییت توییتر نیز شود.

بازاریابی محتوا

بازاریابی محتوا چیست؟

بازاریابی محتوا تعامل با مخاطبان هدف شما است.. بازاریابی محتوا به کسب و کارها در هر صنعت فرصت می دهد تا از منابع رسانه ای با ارزش برخوردار باشند. وب سایتها ، فیدهای رسانه های اجتماعی ، ایمیل ها و کمپین های دیجیتال مارکتینگ سیستم عامل هایی هستند که برای معرفی برند خود ، کنترل روایت شان و ایجاد علاقه به محصولات و خدمات خود استفاده می کنند. بازاریابی محتوا ایجاد مخاطب و ترغیب آنها به خرید چیزی است که تولید می کنید و شرکت شما را برای حضورهرچه قوی تر در بازار و جذب مشتریانی وفادار آماده می کند و معیارهایی را که بیشترین اهمیت را در کسب و کار شما دارند ، تقویت می کند. بازاریابی محتوا موجب افزایش فروش ، چرخه های فروش کوتاه تر ، وفاداری بیشترمشتری و راندمان بیشتر هزینه ها می شود.

بازاریابی محتوا

اهمیت تولید محتوا

محتوا راهی ست که میتوانید برند و کسب و کارتان را به کاربران معرفی کنید و راهی ست برای برند سازی و کسب مخاطب. هرکسب و کاری بدنبال جذب مخاطبان هدف خود و تبدیل ان ها به مشتریانی وفادار است. محتوا راه ارتباطی شما با کاربرانتان است در نتیجه نحوه ی شکل گیری این ارتباط بسیار اهمیت دارد در واقع محتوا ی سایت شما چیزی ست که همیشه در ذهن کاربرانتان خواهد بود و هویت برند شما را شکل خواهد داد. یک محتوای خوب می تواند با تأثیر بالا ، نتایج و تعامل با مخاطبان شما را به ارمغان می آورد. راه ارتباط با یک فرد ، ایجاد محتوا است که هم سرگرم کننده باشد ، هم آموزشی ، هم آموزنده و هم که ترکیبی از هر سه است. محتوای سرگرم کننده در سطح عاطفی با افراد ارتباط برقرار می کند. محتوای آموزشی در سطح روشنفکری متصل می شود. و محتوای آموزنده در سطح توجه متصل می شود بنابراین شما برای داشتن سایتی کامل و غنی باید علاوه بر اطلاعاتی که در خصوص کسب و کارتان به مخاطب ارائه می دهد باید اطلاعات کافی در مورد مخاطبانتان کسب کنید وپاسخگوی تمام نگرانی ها و سوالات و نیاز کاربران خود باشید. همچنین محتوی یکی از معیار های گوگل برای ارزیابی و رتبه دادن به سایت شماست درنتیجه داشتن یک محتوا ی خاص و متفاوت که اصول سئو در ان به خوبی رعایت شده باشد به کسب جایگاه بالا تر در گوگل و کسب امتیاز مثبت برای سایت شما کمک بسیاری خواهد کرد.