مدیریت اکانت گوگل ادز

مدیریت اکانت گوگل ادز در راستای داشتن موثرترین تبلیغ در گوگل خود را معرفی کرده است. گوگل موتور جستجو محبوبی است که توانسته است در کل دنیا، میلیاردها کاربر را در رایانه و یا تلفن همراه، با خود همراه سازد. ما در دنیای پرتلاطم امروز، با جادوی تبلیغات روبرو هستیم و گوگل یکی از موثرترین ابزار تبلیغات است.

موثرترین کمپین تبلیغاتی در مدیریت اکانت گوگل ادز

کمپین تبلیغات اینترنتی برای شما با تبلیغات در موتور جستجوی گوگل شروع میشود؛ اما شیوه های دیگری نیز با مدیریت اکانت گوگل ادز اصولی اضافه میگردد تا بهترین نتیجه را بتوانید کسب نمایید.

 • باید در سایتهای خارجی به نمایش گذاشته شوید.
 •  با کمک  تبلیغات بنری  که استفاده از یک پیام تبلیغاتی در قالب یک صفحه گرافیکی جذاب است، سعی کنید کاربران را به سوی وبسایت خود بکشانید.
 • تبلیغات ویدیویی در یوتیوب باتوجه به کاربران بسیاری که دارند در این کمپین مشتریان را به جذابترین شکل ممکن به سمت شما هدایت میکنند.
 • در این میان هرگز نباید از تلفنهای همراه غافل شد، دستگاهی که در دستان همه افراد جامعه حضور دارد. تبلیغات نصب اپلیکیشن در سیستم عامل اندروید و ios شما را به اهدافتان میرساند.
 • تعرفه تبلیغ در گوگل وقتی برای شما حداقل میشود که یک مدیریت تخصصی وجود داشته باشد،  تصور نکنید همه چیز را یک بار انجام دادید، دیگر  کار تمام است.
 • باید بدانید شما نیاز به بهینه سازی دائمی دارید؛ باید به طور مداوم هزینه کمپینها بررسی شوند، تبلیغات شما رصد  و از گزارشات روزانه برای بررسی نتایج  و تجزیه و تحلیل استفاده شود. اگر در متن تبلیغات، کلمات کلیدی، قیمت کلیکها و… هر نقصی مشاهده شد و یا نتیجه مناسبی گرفته نشد، تغییراتی باید داده شود.
 • در یک مدیریت حرفه ای با خدمات کامل، بازخورد مشتریان از همان ابتدا در چندین مرحله بررسی میشود و سعی میکنند با کمک اصلاحات، بازدهی کار تبلیغات را بالا ببرند. در همین راستا، لیست مشتریانی را که بازدید نموده ولی خرید نکرده اند برای ریمارکتینگ یا بازاریابی مجدد در اختیارتان قرار داده میشود.
 • با کمک این لیست میتوانید از امکانات ریمارکتینگ گوگل ادز به خوبی استفاده نمایید. این امکانات توانایی نشان دادن تبلیغات شما را به افراد لیست در زمانهای دیگری که در میان وبسایت ها در حال جستجو هستند، یا اپلیکیشن شما را نصب کرده اند، یا تماس ایمیلی با شما داشته اند، میدهد. قطعا بسیار برای شما نیز اتفاق  افتاده محصول خاصی را در سبد خرید خود اضافه نموده اید ولی بنا به دلایلی حذف نموده اید. بعد از مدتی در سایتها مختلف تبلیغ محصول حذف شده برای شما به عنوان پیشنهاد به نمایش درامده است. آنها از امکانات ریمارکتینگ گوگل ادز استفاده میکنند.

لیست خدمات مدیریت اکانت گوگل ادز 

تبلیغات گوگل
 1. هزینه راه اندازی رایگان
 2. انتخاب کلمات کلیدی بصورت نامحدود
 3. مشاوره و انتخاب کلمات کلیدی مناسب
 4. مشاوره بهینه سازی صفحه فرود
 5. بررسی رقبای سایت شما در گوگل
 6. بهینه سازی اکانت گوگل ادز جهت افزایش نرخ تبدیل و کاهش هزینه
 1. دریافت گزارش کامل و لحظه ای
 2. بازاریابی مجدد (ریمارکتینگ)
 3. تبلیغات برای دامین ir.
 4. ارائه اکانت اختصاصی
 5. راه اندازی در کمتر از 30 دقیقه
 6. پشتیبانی همیشگی 7 * 24

شارژ اکانت تا 10000 لیر امکان پذیر می باشد.لطفا جهت اطلاع از قیمت سایر مقادیر شارژ و مشاوره رایگان با کارشناسان ما در ارتباط باشید.

 

 28427279 – 021 _ 09124260687

شارژ اکانت گوگل ادوردز بدون مدیریت

شارژ اکانت های گوگل ادز با واحدهای ارزی لیر ترکیه و رینگت مالزی به صورت اختصاصی با درصد کارمزد توافقی قابل انجام می باشد.

شارژ اکانت گوگل ادوردز + مدیریت

میتوانید خدمات مدیریت اکانت خود را جهت بهینه سازی اکانت و افزایش نرخ تبدیل و کاهش هزینه به تیم آترینا وب بسپارید.

 

سفارش مدیریت اکانت گوگل ادز حرفه ای

***در هنگام سفارش مدیریت اکانت گوگل ادز به سراغ کسانی بروید که از تمام امکانات گوگل ادز در برنامه های شما استفاده کنند و تکنیکهای  را که به  افزایش بازدهی شما منجر میشوند، دائما به روز رسانی کنند.

 *در توضیح مطالب گفته شده باید بگوییم؛ گوگل ادز امکاناتی مانند زمانبندی تبلیغات را در اختیار شما قرار میدهد تا بتوانید متناسب با شرایط خود و بازدید کنندگان از تبلیغ در گوگل نتایج بهتری بگیرید. اگر شما تنها در زمان خاصی از سال محصول و خدمات ارائه میکنید، کلیک کردن مشتریان در غیر این زمانها، وقتی شما امکان فروش ندارید، تنها پرداخت هزینه بابت کلیکی است که فروشی در پی ندارد. با زمان بندی، در کنار صرفه جویی در هزینه ها میتوانید از تبلیغاتتان نتایج بهتری را کسب کنید.

*همچنین امکاناتی مانند call از امکاناتی است که امکان گرفتن تماس در سریعترین زمان ممکن را به بیننده میدهد، در ادوردز وجود دارد.  یعنی در همان زمان که محصول نظر او را جلب کرده و امکان فروش بالا است. اگرچه اضافه نمودن شماره تماس ایران در شرایط عادی در ادوردز مشکل است؛ اما غیر ممکن نیست، راه حلهایی وجود دارد که تیم آتریناوب در صورت درخواست از این امکانات در اکانت شما استفاده خواهد کرد.

*کمپین شما بدون استفاده از تکنیکهایی مانند AB Testing و بروزرسانی انها توسط تیم مدیریت آترینا نمیتواند موفق عمل نماید؛ به طور مثال، استفاده از چنین تکنیکی به شما  این امکان را میدهد مابین دو فرم یا دو جایگاه برای یک تبلیغ بهترین را بر اساس بازخوردی که از بازدید کنندگان میگیرید. انتخاب نمایید.

مدیریت اکانت گوگل ادز چیست؟

مدیریت اکانت گوگل ادز ، مدیریت تبلیغات در موتور جستجوی گوگل است تا کسب و کارهای مختلف با استفاده از تبلیغات اینترنتی، بهترین عملکرد خود را بتوانند تجربه کنند. اگرچه همه کسانی که تجربیات تبلیغات گوگل را دارند، میدانند این تبلیغات زمانی به عنوان یک تبلیغات عالی، موثر و ارزان قیمت خواهد بود که هدفمندانه و متکی بر یک استراتژی بازاریابی هوشمندانه و اصولی باشد.

این تبلیغات زمانی  تبلیغات گوگل ارزان قیمت  نامیده میشود که با کمک یک مدیریت حرفه ای گوگل ادز یک کمپین بی نقص را در این موتور جستجو راه اندازی کرد؛ بنابراین شما به کارشناسان ما نیاز دارید که بتوانید تجربیات محیط کسب و کار خود را با آگاهی و دانش و تجربیات ما در زمینه تبلیغ در گوگل تلفیق نمایید. بسیاری از شما نه زمان لازم برای یادگیری و مدیریت اکانت گوگل ادوردز را دارید و نه تجربه کافی برای انجام چنین کاری که اگر درست انجام نشود، نمیتواند تبلیغات موثری برای کسب و کار شما باشد.

 همانطور که میدانید جذب حداکثری و هدفمندانه بازدیدکنندگان نیازمند دیده شدن است و برای دیده شدن باید تبلیغات در مکانی درج شود  که در معرض دید تعداد بیشتری افراد قرار گیرد. گوگل به به عنوان موتور جستجوی محبوبی است که کاربران زیادی در آن دنبال اطلاعات و یا سفارش محصول مورد نظر خود هستند؛ اما طبق داده ها بیش از 80 درصد بازدیدکنندگان به همان صفحه اول جستجو اکتفا کرده و سراغ سایتهای صفحات بعد نمیروند. همچنین در این میان، گزینه های اول صفحه شانس بیشتری برای جذب بازدید کننده دارند. لذا باید به سراغ روشهایی در تبلیغات گوگل رفت که چنین امکانی را فراهم نماید.

 در همین راستا گوگل، گوگل ادز را به عنوان سرویس تبلیغاتی اصلی خود معرفی نموده است که قابل ذکر است عمده درآمد گوگل هم با کمک همین سرویس است.

مزایای ویژه تبلیغ در گوگل ادز با بهترین مدیریت اکانت گوگل ادز

سرویس گوگل ادز به شما این امکان را میدهد؛ سایتتان را در صفحه اول جستجو به نمایش گذارید و همچنین بتوانید در قالب تبلیغات کوتاه در صفحه اول گوگل، کسب و کار خود را تبلیغ نمایید. در دنیایی که اینترنت توانسته است  مرز زمان و مکان را درهم شکند چه کسی میتواند ادعا کند بدون استفاده از امکانات تبلیغات اینترنتی در بازار پر رقابت، موفق خواهد بود؟ 

آیا قدم گذاشتن در چنین راهی نیاز به استفاده از امکانات خاصی مانند سرویس گوگل ادز و مدیریت اکانت گوگل ادز حرفه ای را ثابت نمیکند؟

مشخصات بهترین مدیریت اکانت گوگل ادز

بسیاری از خریدهایی که شما بر اساس تبلیغات اینترنت انجام داده اید حاصل مدیریت صحیح تبلیغات در گوگل است. امروزه سایتهایی که محتوا محور هستند و بیشتر اطلاعات در اختیار کاربران قرار میدهند از روش  سئو سایت بهره میبرند؛ اما کسانی که هدف آنها فروش کالا و یا خدمات است از خرید اکانت گوگل ادز شروع میکنند و با برون سپاری مدیریت تبلیغات خود در گوگل به یک شرکت تبلیغاتی حرفه ای در بازار رقابت، قوی ظاهر میشوند. گوگل ادوردز سیستمهای پرداخت مختلفی برای هر کلیک ، برای کاربران خود درنظر گرفته است و با به مزایده گذاشتن  بهترین جایگاههای خود عمل میکند.

 شرکت تبلیغاتی آترینا وب  وقتی مسئولیت مدیریت اکانت گوگل ادز را به عهده میگیرد یک حساب گوگل ادز برای شما میسازد تا رسما کار تبلیغات اینترنتی شما به صورت حرفه ای شروع شود.

همانطور که گفتیم استفاده از سرویس گوگل ادوردز با پرداخت هزینه است.  تیم مدیریت اکانت گوگل ادز آترینا وب باید بهترین روش پرداخت هزینه را برای شما انتخاب کند؛ زیرا اگر نگاهی به لیست شیوه های پرداخت گوگل ادوردز بیندازید با روشهای گوناگونی مواجه میشوید که براساس شرایط شما در بازار و اهداف شما باید عاقلانه و تخصصی انتخاب شوند. برای روشن شدن این موضوع روشهای پرداخت را ذکر مینماییم:

روشهایی شامل  Manual CPC( کسر وجه بیشتر از   شما نسبت به نفر قبلی)، Maximize clicks( انتخاب بهترین جایگاه براساس بودجه پبش بینی شده برای هر کلیک)، Target CPA( پرداخت به ازای انجام عمل خاص در سایت  که مبلغ بالایی است)، Target ROAS( پرداخت درصد مشخصی از سود یا قیمت محصولی که به فروش میرود به گوگل)، Maximize conversions( محاسبه براساس نرخ تبدیل)، Target impression share( پرداخت هزینه همیشه لینک اول بودن و یا در صفحه اول بودن)، Target outranking share( بخواهید جایگزین رقیبتان شوید که همیشه لینک اول است)، Enhanced CPC( هزینه براساس نرخ بازگشت و تبدیل کمپین).

نقش استراتژی بازاریابی در  مدیریت اکانت گوگل ادز

تدوین یک استراتژی بازاریابی قوی و تخصصی برای انجام انتخابات درست در کمپین شما،  بسیار ضروری است؛ زیرا تبلیغات  بدون استراتژی درست،  نمیتواند هدفگیری جغرافیایی، سنی، جنسیتی و زبانی و… مناسبی داشته باشد، در نتیجه  به موفقیت ختم نمیشود و تنها هزینه بر خواهد بود.

اطلاعات محصول شما در کنار وضعیت بازار و مشخصات خریدارانتان اطلاعاتی است که باید برای راه اندازی کمپین خود به کارشناسان ما بدهید تا بهینه سازی اکانت به بهترین شکل انجام شود. تیم  مدیریت اکانت آتریناوب براساس این اطلاعات بهترین کلمات کلیدی را انتخاب مینمایند. مقرون به صرفه ترین روش پرداخت را پیشنهاد میدهند، بهترین کمپینها را در اکانت برایتان راه اندازی میکنند.

 اجازه دهید قبل از پرداختن به کارهایی که بعد از راه انداختن اکانت و کمپینها، یک گروه مدیریت عالی اکانت انجام میدهد به پنلهایی که کمکتان میکند موثرترین روش تبلیغات را راه اندازی کنید اشاراتی کنیم.

آیا با اکانت ساخته شده می توان تبلیغات گوگل را با زبان فارسی انجام داد؟

معمولا محدودیتی برای اکانت­های ساخته شده وجود ندارد و می­توانید از تمام امکانات گوگل ادوردز استفاده کنید. یکی از مزیتهای تبلیغ درگوگل این است که می­توانید موقعیت جغرافیایی مخاطبین خود را تنظیم کنید.

آیا شرکت ها امنیت اکانت و ساسپند شدن را تضمین می¬کنند؟

به دو علت ممکن است اکانت گوگل ساسپند شود. علت اول به دلیل مسائل مالیست که تمام مسئولیتهای این موضوع به عهده شرکت مربوطه خواهد بود و در صورت بروز چنین مشکلی در سریع­ترین زمان ممکن باید آن را برطرف کند و اگر مشکل برطرف نشد پول باقیمانده شما را مطابق با نرخ روز برگرداند. علت دوم به دلیل رعایت نکردن قوانین تبلیغات گوگل است که مسئولیت این موضوع حتما با شما خواهد بود. پس حتما قبل از سفارش تبلیغ در گوگل، با قوانین آن آشنا شوید.

چگونه می توانم از کمپین های بهینه سازی شده برای تبلیغاتم استفاده کنم؟

همانطور که می­دانید برای آنکه تبلیغات گوگل سودآور باشد باید از کمپین­های خوب طراحی شده استفاده کنید. اگر مهارت لازم برای ایجاد کمپین­های بهینه­سازی شده و خوب طراحی شده ندارید، می­توانید از اکانت­های مدیریت شدۀ شرکت­ها استفاده کنید و از متخصصان برای تبلیغات خود مشورت بگیرید.

قیمت های شارژ اکانت در شرکت ها چگونه محاسبه می شود؟

معمولا قیمت خرید اکانت گوگل ادز براساس نرخ ارز در همان روز محاسبه می­شود. معمولا شرکت­ها کارمزدی را هم برای شارژ اکانت گوگل ادز در نظر می­گیرند. البته برخی از شرکت­ها به دلیل نوسانات نرخ ارز تا جایی که برایشان مقدور باشد، ارز مصرفی خود را از پیش برای مدت کوتاهی تهیه می­کنند تا نوسانات تاثیر چندانی بر روی قیمتهای آنها نداشته باشد. معمولا قیمت­ها را می­توانید در صفحه اصلی وب­سایت شرکت­ها مشاهده کنید.

آیا می توانم با یک اکانت، تبلیغات دو یا چند سایت مختلف را انجام دهم؟

برای دو یا چند سایتی که فعالیتهای متفاوتی از هم دارند، این امکان وجود خواهد داشت که در کمپین­های مخصوص به خود تبلیغ کنند. اما اینکار اصلا از طرف گوگل توصیه نمی­شود.

شارژ اکانت گوگل ادوردز چقدر زمان می¬برد؟

اکثر شرکت­ها در تمامی روزهای هفته شارژ اکانت گوکل ادوردز را انجام می­دهند و بین پانزده دقیقه تا دو ساعت اکانت گوگل را شارژ می­کنند. ممکن است در روزهای تعطیل مدت زمان بیشتری برای شارژ اکانت طول بکشد.  

آیا محدودیتی در شارژ اکانت گوگل ادز خود دارم؟

محدودیتی برای شارژ اکانت و یا مصرف آن درنظر گرفته نمی­شود. حتی شرکت­ها شارژ اکانت گوگل را گارانتی می­کند تا اگر مشکل رفع نشدنی برای اکانت شما به وجود آمد، مبلغ باقیمانده در حساب شما را برگردانند.